Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше

Швейна техніка

Щоб шити на професійному рівні, недостатньо тільки вміти працювати на швейній машинці. У процесі роботи необхідно використовувати різні пристосування, які збільшують ефективність, дають змогу швидше досягти результату і збільшують рівень комфорту. Їх придбання робить шиття продуктивнішим, покращує його якість. 

Техніка та аксесуари для шиття

Основним видом обладнання є швейна машина, але додатково можуть використовуватися інші види техніки:

  1. Пристосування, що використовуються для розкрою тканини. Наприклад, шабельний або дисковий розкрійний ніж Lejiang зі своїм двигуном дасть змогу значно прискорити ручну роботу. 
  2. Фурнітура та спеціальні деталі для роботи з нею. Для пошиття потрібні різні різновиди фурнітури. Зокрема, необхідні ґудзики, блискавки та кнопки. Останні можуть бути, наприклад, типів альфа, омега або гамма. Кожен такий варіант використовується у певних випадках. Під кожну кнопку застосовується особлива матриця для преса. Використовуються також і інші види фурнітури, наприклад, люверси.
  3. Швейні машини, що використовуються для спеціальних цілей. Як приклад можна навести мішкозашивочні машини (для зашивання мішків).
  4. Верстати для встановлення фурнітури. Їх застосування здатне суттєво полегшити роботу. При виборі потрібно враховувати, установка яких різновидів фурнітури потребує використання спеціального обладнання.
  5. Серводвигуни, які є важливою частиною різних типів швейних машин.
  6. Світильники. Часто швейна робота пов'язана з напруженням зору. Використання сучасних ламп з діодними матрицями та LED-стрічок для підсвічування зробить її більш комфортною.

Компанія Stitch пропонує купити різні види швейного обладнання за доступними цінами. У продажу також є швейна фурнітура і нитки. Щоб замовити продукцію, достатньо зателефонувати менеджеру або заповнити відповідну форму на сайті.

Каталог швейної техніки

Швейна техніка охоплює різноманітні пристрої та інструменти, які допомагають виробляти й обробляти текстильні, галантерейні вироби, головні убори, взуття.

В дану категорію в першу чергу можна віднести швейні машини - пристрої, призначені для шиття тканин, створення швів та обробки матеріалів. Існують різні види швейних машин, призначених для різних завдань та проєктів. Серед них виділяють побутові швейні машини, які використовують дома. Вони зазвичай прості у використанні та доступні для початківців. Промислові швейні машини для масового виробництва одягу та текстильних виробів. Оверлочні машини - використовуються для обробки та оверлочування країв тканини, щоб запобігти розмежуванню ниток. Вишивальні машини, які використовують для вишивання складних візерунків на тканині та виробах. В'язальні машини дозволяють в'язати тканини для створення різних видів рукодільних проєктів. Мішкозашивні машини використовуються для зшивання мішків. Користуються популярністю в галузях, де виробляються і використовуються мішки, таких як сільське господарство, будівництво, харчова промисловість, хімічна промисловість та інші. Вони допомагають створювати міцні та надійні мішки для пакування різних видів продуктів і матеріалів.

Електричні розкрійні ножі - це спеціалізовані інструменти для вирізання тканини та інших матеріалів з великою точністю та швидкістю. Вони оснащені електричним двигуном та спеціальними лезами, які виконують різання без значного зусилля з боку користувача. Електричні розкрійні ножі дозволяють різати різноманітні матеріали, такі як тканина, шкіра, піна, папір, пластик і багато інших, з високою точністю та без розминок. Вирізняються високою швидкістю та продуктивністю, точністю та рівністю різання, зменшують кількість відходів, потребують менших фізичних зусиль для процесу.

Установники фурнітури - це інструменти, які використовуються для встановлення різного роду фурнітури (кнопок, люверсів, кліпс, кріпильних елементів тощо) на текстильні вироби, одяг, галантерейні вироби та інші матеріали. Вони спрощують та автоматизують процес закріплення фурнітури, роблячи його швидким і надійним.

Світильники для швейних машин - це спеціальні світлодіодні або галогенові лампи, які призначені для підсвічування робочої області на швейних машинах. Вони допомагають швачкам краще бачити деталі тканини, швів і шаблонів під час шиття, полегшуючи точне виконання роботи.

Сервомотори для швейних машин - це особливі типи електричних моторів, які використовуються для приводу швейних машин. Вони відрізняються від традиційних моторів, які встановлюються на багатьох старих моделях швейних машин, і мають переваги.